Головна Виникли проблеми з доступом?

Четвер, 26 травня 2011, 20:35

Шановні відвідувачі!

Якщо у вас виникли проблеми з доступом до матеріалів даного сайту, то ми їх обов’язково вирішимо. Найбільш розповсюджені причини – це неправильно введений пароль та помилки обробки скриптів, які виникають через неправильну роботу ваших веб-браузерів.

Тому для вирішення проблеми необхідно:

- перевірити, чи правильно був введений пароль;

- якщо пароль був введений правильно, але документ всеодно не відкрився в повному обсязі, тоді повідомте про цю проблему через форму на сторінці Контакти. Обов’язково вказуйте посилання на документ і який пароль отримали. Після опрацювання запиту , у разі підтвердження інформації щодо оплати, документ може бути надісланий на ваш email або буде надано новий пароль для доступу.

УВАГА

Після проведення оплати, надішліть будь-ласка повідомлення в розділі "Контакти" з вказанною суммою та електронною адресою, щоб на вашу електронну пошту був надісланий пароль.

Якщо в якості методу оплати ви обрали НЕ електронні платіжні системи, а, наприклад, платіжний термінал, то пароль для активації ви не побачите на нашому сайті. У цьому випадку, будь ласка, скористайтеся формою Контактів і повідомте назву документа (краще посилання), метод оплати і параметри платежу: час, номер терміналу, квитанції і т.д.