Головна Інтелектуальна власність Позовні заяви Юридична консультація онлайн: консультація юриста, адвоката онлайн, юридичні послуги онлайн в Україні


Ми цінуємо ваш час, а тому для зручності наших відвідувачів пропонуємо отримати юридичну консультацію, яка надається в режимі онлайн. Юрист надасть відповіді на ваші питання і запропонує варіанти вирішення проблем.

Ціна на послуги первинної юридичної онлайн консультації узгоджуються із клієнтом в залежності від складності питання але в будь-якому випадку не перевищує 50 гривень (без урахування комісії платіжної системи), более подробнее смотрите на vkysnik.ru..

Способи зв’язку:

SiteHeart

Порядок оплати:

Після визначення складності та обсягу консультації з вами буде погоджена ціна і платіжна система, якою ви хочете скористатися для оплати послуг онлайн юриста. Оплата здійснюється за виставленим рахунком одним із способів: банківською картою стандартів Visa або MasterCard, за допомогою системи LiqPay або WebMoney.

Гарантії безпеки: всі операції з оплати обробляються на стороні обраної вами платіжної системи, що є додатковою гарантією максимальної захищеності ваших персональних даних.