Головна Сімейні спори Розірвання шлюбу (розлучення) Зразок позовної заяви про розірвання шлюбу (розлучення)

Четвер, 11 листопада 2010, 07:30

До __________ районного суду м.__________, адреса:_________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрований та проживаю за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: Особа_2, зареєстрована за адресою:_______________________________, фактично проживає за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Позовна заява

про розірвання шлюбу

Шлюб між мною - Особою_1 та відповідачкою – Особою_2 зареєстровано 14 липня 2000 року у виконавчому комітеті Боярської міської ради Києво-Святошинського району Київської області, актовий запис №____.

Від шлюбу неповнолітніх дітей не маємо. Розірвати шлюб в добровільному порядку відповідачка не бажає. Сімейне життя не склалось через те, що ми по різному розуміємо та виконуємо свої подружні права та обов’язки. Внаслідок чого в сім’ї постійно виникають сварки, які негативно впливають на стан здоров’я.

Я та відповідачка маємо різні погляди на важливі життєві відносини. З 2005 року не живемо разом та не підтримуємо шлюбних стосунків. Тому подальше збереження шлюбу є неможливим.

Відповідно до ст.110 СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя. 

Відповідно до ст. 111 СК України суд вживає  заходів щодо примирення подружжя, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства. Відповідно до ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що має істотне значення. 

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: