Головна Сімейні спори Поновлення батьківських прав Позовна заява про поновлення батьківських прав

П'ятниця, 27 травня 2011, 14:26

До _________ районного суду м.__________, адреса:________________________________
Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________,

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:______________________________, тел.:__________________________________,

Третя особа: орган опіки та піклування, виконком ____________________ районної у м.________________________________ ради, адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про поновлення батьківських прав

13.04.2004р. Рішенням ________ районного суду м. _______ за позовом моєї матері (Відповідача по справі) мене та мого колишнього чоловіка було позбавлено батьківських прав відносно мого сина Особи_3 (копія рішення — додається) з огляду на те, що я ухилялась від виконання своїх обов'язків матері. Зазначена ситуація мала місце з огляду на те, що я зловживала алкоголем, проте на сьогоднішній день я алкоголь не вживаю, в зв’язку із чим звертаюсь до суду із даним позовом з наступних підстав.

25.05.2004р. Рішенням Виконавчого комітету _______ районної у м. _______ ради № ___ (копія витягу з рішення — додається) було призначено Особу_2 (Відповідача) опікуном над малолітнім онуком — моїм сином Особою_3 29.09.1995 року народження.

З 2008 року мій син проживає зі мною, виконую усі обов'язки матері щодо виховання та матеріального забезпечення мого сина. Зазначений факт визнає й моя мати, яка є на сьогоднішній день опікуном мого сина (письмові пояснення від 30.03.2009р. Перепелиці Олени Іванівни (Відповідача по справі) — додаються).

На сьогоднішній день я можу повністю забезпечувати свою дитину як матеріально, так і шляхом належного виховання. Зазначені обставини підтверджуються, зокрема:

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: