Головна Страхування Позовні заяви Позовна заява про стягнення страхового відшкодування та моральної шкоди

Субота, 12 лютого 2011, 21:10

До ________ районного суду _______ області адреса:_________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрований та проживаю за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: ЗАТ «Страхова компанія Назва», юридична адреса:________________________, тел.:___________________________________

Третя особа: ВАТ «НазваБанк», юридична адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про стягнення страхового відшкодування та моральної шкоди

20 грудня 2007 року я уклав з ВАТ “НазваБанк” кредитний договір, згідно якого отримав кредит на купівлю автомобіля в сумі 27231,00 доларів США. Згідно умов договору я зобов’язаний був застрахувати автомобіль у відповідача, що й зробив (комплексний договір №____________ добровільного страхування транспортного засобу (КАСКО). На підставі Договору страхування був застрахований транспортний засіб - автомобіль ТОYОТА АURIS, держаний реєстраційний номер _____________. Вигодонабувачем за цим договором є третя особа - ВАТ “НазваБанк”. Я свої обов’язки по договору страхування виконав повністю, сплативши готівкою одноразовий страховий платіж в сумі 8044 грн. 92 коп. Договір страхування діє з 22.12.2008 р. по 21.12.2009 р.

В період дії договору страхування 01.06.2009 р. я потрапив в ДТП, в результаті якого застрахований автомобіль було пошкоджено. Одразу я звернувся в ДАІ, яка провела перевірку. Цього ж дня я повідомив про ДТП страхову компанію та звернувся на СТО, де оцінили вартість ремонту пошкодженого автомобіля, який становить 4729 грн. 60 коп. Рахунок СТО та довідку ДАІ я надав страховій компанії, як і інші необхідні документи.

Відповідно до умов договору страхування страхова компанія зобов’язана протягом місяця з дня звернення за страховим відшкодуванням здійснити виплату страхового відшкодування, але не зробила цього. Лише після моїх неодноразових звернень та звернення із листом від 19.10.2009 р. страхова компанія повідомила, що відмовляється здійснити виплату у розмірі, про який я просив, посилаючись на те, що вони не згодні з розрахунком.

З такими діями відповідача не можна погодитися, оскільки, спеціалісти СТО включили до рахунку вартість фарбування і не пошкоджених деталей правої частини автомобіля, оскільки фарбування лише пошкоджених деталей призвело б до того, що ці деталі виділялися відтінком кольору.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: