Головна Спори про право власності Право спільної власності Позовна заява про виділ частки із домоволодіння

П'ятниця, 22 жовтня 2010, 12:01

До _________ районного суду м._____________, адреса:___________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________________________, тел.:______________________________________

Відповідачі: Особа_2, проживає за адресою:__________________________________, тел.:______________________________________

Особа_3, проживає за адресою:__________________________________, тел.:______________________________________

Особа_4, проживає за адресою:__________________________________, тел.:______________________________________

Позовна заява

про виділ частки із домоволодіння

Я, Особа_1, є власником 5/18 частин житлового будинку №__ по вул.___________  у м.___________ на підставі нотаріально посвідченого договору дарування від 7.06.2001 року, який був зареєстрований у КП «БТІ і РОН».

На підставі нотаріально посвідченого договору дарування земельної ділянки від 7.06.2001 року я є власником земельної ділянки за вказаною адресою площею 124 кв.м., на підставі якого 13.11.2007 року мені був виданий державний акт на право власності на земельну ділянку. 

Відповідачі по справі є співвласниками вказаного житлового будинку, яким право власності належить на підставі свідоцтва на право на спадщину від 30.05.2000 року, відповідно до якого відповідачам належить кожному по 10/36 частин вказаного будинку.

Маючи намір покращити житлові умови я у 2007 році провів реконструкцію належних мені частин житлового будинку, внаслідок чого утворився самостійний житловий будинок. 

Державною комісією з прийняття в експлуатацію закінченого будівництва об’єктів, призначеної рішенням Виконавчого комітету ________ міської ради від 21.08.2008 року №_______, реконструйовані приміщення прийнятті в експлуатацію. 

Рішенням виконавчого комітету ________ міської ради №_____ від 28.10.2008 року затверджено акти державної комісії з прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, та рекомендовано видати мені свідоцтво про право власності на домоволодіння за вказаною адресою. 

Для оформлення процедури виділення земельної ділянки та реконструйованої частини будинку з домоволодіння, КП «БТІ і РОН» надано висновок від 16.04.2009 року, відповідно до якого є технічна можливість поділу об’єкту нерухомості, розташованого за вищезазначеною адресою.           

З наведеного випливає, що я є власником вказаного будинку після реконструкції, без зміни часток між співвласниками, що передбачено ст. 357 ЦК України.

Фактично ж між мною та іншими співвласниками – відповідачами, власність розділена не тільки в натурі, а виділена в два самостійні об'єкти нерухомості і часткова власність існує тільки формально.

Житловий будинок має самостійний дах, окремі стіни, окремий вихід-вхід.

Моя земельна ділянка та відповідачів розділена забором. Тобто між нами – позивачем та відповідачами склався порядок користування земельною ділянкою.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: