Головна Спори про право власності Право спільної власності Позовна заява про визнання майна об'єктом права спільної сумісної власності подружжя (майно істотно збільшилося у своїй вартості внаслідок спільних трудових чи грошових затрат або затрат другого з подружжя)

Понеділок, 02 травня 2011, 17:38

До __________ районного суду м._________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про визнання майна об'єктом права спільної сумісної власності подружжя

Починаючи з 20 липня 1988 року та по сьогоднішній день я проживаю однією сім’єю без реєстрації шлюбу із Відповідачем Особою_2. Даний факт встановлено судом згідно Рішення ____________ районного суду ___________ області від 01.03.2010 року, справа №________, що набрало законної сили.

09 листопада 2002 року Особі_2 (далі Відповідач) було подаровано комплекс будівель, що знаходиться за адресою:_____________, що підтверджується Договором дарування.

Станом на 09.11.2002 року комплекс будівель складався із: літ. «А» - сторожева, яка містила в собі одне приміщення площею 3,00 кв.м., літ. «Б» - склад, містив в собі 11 приміщень площею 298,89 кв.м.

Я та Відповідач здійснювали реконструкцію цього нерухомого майна, що підтверджується Рішенням №____ від 29.10.2003 року ____________ міської ради «Про затвердження акту Державної технічної комісії про готовність реконструкції комплексу будівель за адресою:________________», витрачали спільні кошти на реконструкцію. За рахунок цього, нерухоме майно покращилось, істотно збільшилось у площі, змінилась характеристика нерухомого майна і нерухоме майно станом на теперішній час має наступні характеристики та складається з:

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: