Головна Спори про право власності Набуття права власності Позовна заява про визнання права власності та про зобов’язання вчинити дію (перепланування квартири)

П'ятниця, 20 травня 2011, 14:41

До ________ районного суду м.___________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: виконавчий комітет ____________ районної у м._________ ради, адреса:_______________________________, тел.__________________________________

Приватне підприємство ПБТІ «Інвентаризатор», адреса:_______________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про визнання права власності та про зобов’язання вчинити дію

Згідно з договором дарування від 24 жовтня 2005 року, завіреним нотаріально, я придбала у Особи_2 кв. № __ у б. № __ по провулку _______ у м._______. Цей договір зареєстровано КП ПБТІ «Інвентаризатор» 01 листопада 2005 року у реєстровій книзі № ___ під №______, і згідно з витягом з реєстру про право власності на нерухоме майно, мені на праві приватної власності належить 1/1 частина кв. №__ у б. №__ по провулку _________ у м.________.

Згідно із заявою мешканців кв. №___ та №__ б. №___ по провулку _______ у м.___________ Особи_3 і Особи_4, посвідченої начальником ГЖЕД №___ УЖКГ виконавчого комітету __________ міської ради, вони не заперечують проти здійснення перепланування у моїй квартирі №_____ у цьому будинку.

Відповідно до акту обстеження від 30 вересня 2008 року, виконаного комунальним підприємством «Містобудування та кадастр» управлення з питань містобудування та культури виконавчого комітету ___________ міської ради, у квартирі здійснено самочинне перепланування. Згідно з технічним висновком на кв. №__ у б. №___ по провулку _______ у м._________, виконаним ___________ філією Державного підприємства «НДІ проектреконструкція» за №________ від 15 вересня 2008 року, несучі конструкції будинку знаходяться у задовільному стані, а проведене перепланування не зменшило несучої спроможності несучих конструкцій будинку. Відповідно до технічного паспорту на кв. №___ у б. №__ по провулку __________ у м. __________, виготовленим 05 серпня 2008 року ПП ПБТІ «Інвентаризатор», після самовільного перепланування ця квартира посімейного заселення, що розташована на 1 поверсі будинку, складається з 2 кімнат житловою площею 31,1 кв. м., у тому числі із 1-ї кімнати (3) площею 14,0 кв. м., 2-ї кімнати (4) площею 17,1 кв. м., санвузла (2) площею 3,8 кв. м. та приміщення (1) площею 27,1 кв. м., обладнана балконом, висотою 2,50 м.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: