Головна Спори про право власності Набуття права власності Позовна заява про визнання права власності на самочинно збудований житловий будинок

П'ятниця, 20 травня 2011, 14:32

До ________ районного суду м.___________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідачі: виконавчий комітет ___________ районної у м.__________ ради, адреса:________________________________, тел.:__________________________________,

ПП ПБТІ "Інвентраризатор", адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про визнання права власності на самочинно збудований житловий будинок

30 квітня 1999 року, згідно з договором купівлі-продажу, я придбала житловий будинок із надвірними побудовами, розташований на земельній ділянці площею 793 кв.м. по провулку ________, __ у м.________, на якій були розташовані наступні будівлі та споруди: житловий будинок літ. «А-1», сарай літ «Б», вбиральня літ «Г», замощення № 1, огорожа № 2-3, водогін дворовий № 4.

За період часу з 1999 по 2006 рік на місці сараю літ. «Б» я збудувала житловий будинок загальною площею 41,8 кв.м., який складається з коридору площею 4,5 кв.м., кухні площею 5,9 кв.м., житлової кімнати площею 12,5 кв.м., житлової кімнати площею 11,3 кв.м., вбиральні площею 3,4 кв.м.

28 вересня 2007 року КП «ПБТІ «Інвентаризатор» виготовлено технічний паспорт на цей будинок.

14 листопада 2007 року я звернулася до КП «Містобудування та кадастр» управління з питань містобудування та архітектури м._______ про реєстрацію та прийом в експлуатацію самочинно побудованого будинку. За наслідками обстеження будинку, КП «Містобудування та кадастр» не має принципових заперечень проти надання мені дозволу на реєстрацію та прийняття в експлуатацію цього будинку.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: