Головна Спори про право власності Набуття права власності Позовна заява про визнання права власності та зобов’язання зареєструвати право власності

Неділя, 15 травня 2011, 05:44

До ________ районного суду м.___________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:______________________________, тел:__________________________________

Позовна заява

про визнання права власності та зобов’язання зареєструвати право власності

Згідно з державним актом на право власності на земельну ділянку серії ЯЕ № ________, виданим 12 травня 2008 року, я є власником земельної ділянки площею 613 кв. м., розташованої по вул. _____________,__ у м. _________, цільовим призначенням (використанням) якої є будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд. Відповідно до технічного паспорту на садибний житловий будинок, який виготовлено 12 вересня 2008 року КП «ПБТІ «Інвентаризатор», на зазначеній земельній ділянці я самочинно побудував житловий будинок літ. «А-2».

Я звернувся у встановленому порядку за дозволом та проектом на будівництво на своїй земельній ділянці, виділеній для будівництва житлового будинку, такого будинку. Однак, чекати дозволу та проекти повинен був майже рік. Тоді, враховуючи те, що за освітою є архітектором, побудував будинок самостійно.

Згідно із висновками про технічний стан житлового будинку по вул. _________, __ у м.____________, виконаного державним підприємством «Державний проектний інститут містобудування «Міськбудпоект» від 12 листопада 2008 року, розташування будівлі не суперечить державним будівельним нормам України ДБН 360-92 * * «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень»; планувальне та конструктивне вирішення будівлі літ. «А-2» по вул.__________,__ у м.__________ відповідає діючим на даний час державним будівельним нормам ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення», що дає можливість визнати її одноквартирним житловим будинком, придатним для постійного проживання, з житловою площею 84,2 кв.м.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: