Головна Спори про право власності Набуття права власності Позовна заява про визнання права власності на гараж

Вівторок, 19 жовтня 2010, 15:13

До ________ районного суду м.______________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_________________________________, тел.:_____________________________________

Відповідач: виконавчий комітет ____________ районної у м.____________ ради, адреса:__________________________________, тел.:_____________________________________

Треті особи: КП БТІ, адреса:___________________________________

Автогаражний колектив «Назва» адреса:___________________________________

Ціна позову: 20000 гривень

Позовна заява

про визнання права власності на гараж

Мною у 2006 році було придбано цегляний гараж №__ в першому ряді, розташованому на земельній ділянці по вул.________, ________ у м. __________ на території автогаражного колективу «Назва», що підтверджується розпискою попереднього власника Особи_2 від 10 травня 2006 року.

Будівництво вказаного гаража було дозволене за даними автогаражного колективу рішенням ______________ РВК від «__» березня 1978 року №_____.

Автогаражний колектив "Назва" було створено на підставі рішення ___________ РВК від «__» лютого 1982 року.

У 2006 році мене на підставі поданої заяви було прийнято у члени названого авто гаражного колективу у зв’язку з купівлею мною розташованого на його території гаража.

Мною було замовлено, оплачено та отримано технічний паспорт на гараж №__ ряд 1 в гаражному колективі "Назва", який виготовлено ПП БТІ і вартість якого визначена у розмірі 20 000 грн.

З огляду на те, що я придбав названий гараж за власні кошти, користуюся ним протягом тривалого терміну в особистих цілях, маю намір у подальшому на власний розсуд володіти, користуватися та розпоряджатися ним як особистим нерухомим майном, я звернувся до виконавчого комітету ____________ районної у м.__________ ради з клопотанням про оформлення права власності на вказану споруду.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: