Головна Спори про право власності Набуття права власності Особливості прийому сироваткового протеїну – proteinikiev.com.ua

П'ятниця, 16 лютого 2018, 13:29

Сироватковий протеїн належить до особливої ​​універсальної категорії спортивного харчування для спортсменів будь-якого рівня підготовленості. У зв'язку з тим, що атлети або просто люди, що підтримують форму, переслідують різні цілі – схуднення або набір маси – є деякі особливості прийому препарату.

В цілому добавка призначена для швидкого відновлення після тяжких фізичних навантажень, проте концентрація білку, а також наявність швидких вуглеводів (у тому числі молочного цукру) дозволяють добитися поставленої цілі в короткі терміни.

Так, концентрат сироваткового білка, де процент активної речовини коливається в діапазоні від 45% до 65%, більше підходить для набору маси, а також у якості тимчасової заміни харчування. Треба враховувати, що протеїн з такою концентрацією часто має підвищений вміст лактози, що при зловживанні може негативно впливати на травний тракт. В залежності від маси тіла, в день можна споживати від двох до п'яти таких протеїнових коктейлів.

Концентрат сироваткового білку, в якому доля активної речовини від 65% до 85%, можуть приймати люди з мезоморфним типом конституції в період масонабору. Ектоморфам такий протеїн не підходить, більше того, вони не завжди відчувають його ефект, а от ендоморфи можуть набрати більше жирового прошарку, ніж м'язів.

Є більш чисті форми протеїну, серед яких ізолят і гідролізат. Концентрація білку в цих протеїнах приблизно така ж, як і в перших двох, лише наявність лактози та інших вуглеводних речовин значно менше. Наприклад, в гідролізаті молочного цукру немає взагалі, також його збагачують ферментами, що сприяють кращому засвоєнню.

Існує міф, що кожна з вищеперерахованих форм володіє різною швидкістю абсорбування. В якійсь степені це правда, але на збільшення м'язів це ніяк не впливає. Більш дорогі види виду протеїнів краще купувати в разі, коли при застосуванні звичайного виникають проблеми зі шлунком або кишечником (наприклад, вулканізм або часте відвідування туалету).

Схема споживання в цілому для кожного виду протеїна однакова: перша порція вранці, друга – перед тренуванням, третя – в кінці. Якщо є можливість додатково купити казеїн, то його прийом рекомендується перед сном. Однак у деяких випадках достатньо їсти пачку творога.

Важно: не слід вважати, що з одного кілограму протеїну ви наберете певну кількість м'язової маси – ця думка помилкова і не підкріплена науковими фактами.