Головна Спадщина. Спадкування Позовні заяви Позовна заява про визнання права власності на майновий пай (в порядку спадкування)

П'ятниця, 20 травня 2011, 15:18

До ________ районного суду м.___________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: __________ сільська рада, адреса:_______________________________,

Треті особи: Особа_3, проживає за адресою:_____________________________,

_________ державна нотаріальна контора, адреса:_______________________________

Позовна заява

про визнання права власності на майновий пай

«__»__________ року померла ОСОБА_2.

Після її смерті відкрилась спадщина на майновий пай в пайовому фонді АПВ «Україна» в розмірі 1913грн., залишкова вартість якого, згідно довідки, виданої Спілкою громадян-співвласників майна реорганізованого сільськогосподарського підприємства АПВ «Україна», після 04.11.2005 року становить 1128грн.

Даний майновий пай належав померлій ОСОБА_3 відповідно до свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства № 290734.

Я, ОСОБА_1, є спадкоємицею майна померлої відповідно до заповіту, посвідченого 04.03.2002 року секретарем ___________ ради, який на день смерті заповідача не змінено і не скасовано, що підтверджується відповідним написом на ньому.

Після смерті ОСОБИ_2 я у встановлений ч.1 ст.1270 ЦК України шестимісячний строк прийняла спадщину, звернувшись з заявою про прийняття спадщини до нотаріальної контори. Однак у видачі свідоцтва про право на спадщину мені було відмовлено у зв`язку з тим, що в заповіті вказано не майновий пай, а базовий пай.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: