Головна Спадщина. Спадкування Позовні заяви Позовна заява про усунення від права на спадкування (умисне позбавлення життя спадкодавця - ст. 1224 ЦК)

Неділя, 17 квітня 2011, 19:00

До __________ районного суду м._________

Позивачі: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Особа_2, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_3, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про усунення від права на спадкування

22 листопада 2007 року Особа_3, посварившись із батьком, Особою_4, наніс йому тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких останній помер.

Вироком _________ районного суду м._________ від 11.11.2008 р., відповідача Особу_3 визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст. 345 КК та ч.2 ст. 121 КК України, та засуджено до 9 років та 6 місяців позбавлення волі. Вирок набрав законної сили після перевірки Апеляційним судом _________ області.

У відповідності до ч. 4 ст. 61 ЦПК України вирок у кримінальній справі, що набрав законної сили, або постанова суду у справі про адміністративне правопорушення обов'язкові для суду, що розглядає справу про цивільно-правові наслідки дій особи, стосовно якої ухвалено вирок або постанову суду, з питань, чи мали місце ці дії та чи вчинені вони цією особою. Таким чином, є доведеним факт завдання тяжких тілесних ушкоджень Особою_3 своєму батькові Особі_4 22.11.2007 року, який внаслідок цього помер «__»________року в МКЛ №1 м._____________.

В 2007 році Особа_4 після смерті своєї дружини успадкував право власності на квартиру адреса:______________, що належали їм на праві спільної сумісної власності, та грошові вклади в Державному ощадному банку України.

Після смерті Особи_4 відкрилась спадщина, що включає в себе право власності на грошові банківські вклади, та нерухоме майно, а саме квартиру адреса:____________, та інше майно, що належало йому на праві власності. Спадкоємцем першої черги є син померлого, Особа_3, а ми, позивачі за первісним позовом, є спадкоємцями другої черги.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: