Головна Спадщина. Спадкування Позовні заяви Позовна заява про усунення від права на спадкування в обов’язковій частці

Субота, 08 січня 2011, 19:07

До ________ районного суду ______ області адреса:_______________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_____________________________, тел.:_________________________________

Відповідач: Особа_2, зареєстрована та проживає за адресою:_____________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про усунення від права на спадкування в обов’язковій частці

«__»________ р. помер Особа_3, який проживав за адресою:____________, який доводився моїм та Особи_2 батьком.

На час смерті Особі_3 належало будинковолодіння за адресою:_____________, яке складається із: житлового будинку, літньої кухні, гаражу, стодоли, стайні, погрібу, вбиральні, криниці, воріт, огорожі, а також земельні ділянки, на які було видано державні акти.

03.06.2004 р. Особа_3 склав заповіт згідно якого заповів мені все своє майно, де б воно не знаходилося і з чого не складалося, на яке він мав би право за законом. Разом із Особою_3 я проживала до дня його смерті. Після смерті батька я подала заяву в нотаріальну контору про прийняття спадщини за заповітом. Таку ж заяву про спадкування обов’язкової частки в майні після смерті батька Особи_3 подала відповідачка Особа_2.

Особа_3 помер у віці 84 роки. У нього біля 13-ти років до дня смерті раптово почав падати зір, так як він тривалий час  страждав на захворювання очей, а біля 10-ти останніх років повністю втратив зір, тому перебував у безпорадному стані і потребував сторонньої допомоги.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: