Головна Пенсійні та соціальні Позовна заява Позовна заява по одноразова компенсація сім'ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою

Понеділок, 13 червня 2011, 12:26

До ____________ районного суду м._______ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету ___________ районної у м.________ ради, адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про визнання дій протиправними, та зобов’язання вчинити певні дії

Я, Особа_1, є дружиною померлого Особи_2, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу серії ____№__________, виданим виконкомом _______________ сільської ради ______________ області 15.06.1985р.

Особа_2 був інвалідом 2 групи з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 1 категорія, що підтверджується посвідченням Серії __№________ від 26.05.1994 р., вкладкою до даного посвідчення №____________ від 20.08.1997р., довідкою МСЕК серії ___№__________, помер «__»_________року (свідоцтво про смерть серії ___№_________ видане відділом державної реєстрації актів цивільного стану ____________ міського управління юстиції ____________ області 05.02.2011р.)

Як вбачається з висновку акту №27 від 11.03.2011р. ___________ обласного центру медико-соціальної експертизи, смерть Особа_2 повя’зана з захворюванням внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Коли я звернулася до Управління праці та соціального захисту населення виконкому ___________ районної у м.________ ради з письмовою заявою від 16.03.2011р. щодо проведення виплат відповідно до вимог ст.48 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», то отримала відмову в проведенні вищезазначених виплат в повному обсязі з посиланням на те, що відповідно до вищезазначеного Закону та Постанови Кабінету Міністрів України №567 від 12.07.2005р. мені було нараховано одноразову компенсацію по втраті годувальника в сумі 7586 грн., та виплата вищевказаної допомоги буде проведена при надходженні коштів з Державного бюджету, а також на норму ст. 23 Бюджетного кодексу України згідно якої будь-які бюджетні зобов’язання та платежі з бюджету можна здійснювати лише за наявності відповідного бюджетного призначення.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: