Головна Пенсійні та соціальні Позовна заява Позовна заява про перерахунок та стягнення щорічної одноразової допомоги на оздоровлення чорнобильцям (постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи)

Неділя, 22 травня 2011, 10:12

До _________ районного суду м._________ адерса:_______________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_____________________________, тел.:_________________________________

Відповідач: Управління праці та соціального захисту населення  __________ районної в м.______________ ради, адреса:______________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про визнання дій неправомірними, зобов’язання нарахувати та виплатити недоотримані суми щорічної одноразової допомоги на оздоровлення

Я, Особа_1, маю статус особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії, є інвалідом 2 групи, що підтверджується копією посвідчення «серії ________ №________»та вкладкою до посвідчення №___________, і відповідно маю право на пільги, встановлені Законом України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Відповідно до даних, вказаних Управлінням праці та соціального захисту населення  ____________ районної в м.__________ ради на моє звернення, щорічна одноразова допомога на оздоровлення мені в 2010 році призначена в розмірі 120 грн. та відправлена на поштове відділення № 115 в червні 2010 року, в 2011 році буде виплачена по мірі надходження бюджетних коштів. 

Дії відповідача по нарахуванню мені лише 120 грн. щорічної одноразової допомоги на оздоровлення є незаконними та такими, що грубо порушують мої права, виходячи з наступного:

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: