Головна Пенсійні та соціальні Позовна заява Позовна заява про перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам в 2011 році

Вівторок, 01 березня 2011, 09:25

До __________ районного суду м.__________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрований та проживаю за адресою:___________________, тел.:___________________________________

Відповідач: Управління Пенсійного фонду України в ___________ районі м.__________, адреса:________________________________, тел.:___________________________________

Позовна заява

про зобов’язання вчинити дії щодо перерахунку пенсії

Я, Особа_1 з 05 березня 2001 року перебуваю на обліку в Управлінні пенсійного фонду України в ____________ районі м.___________ і отримую пенсію за віком, призначену на пільгових умовах. Після призначення пенсії я продовжую працювати і маю більше ніж 24 місяці страхового стажу.

12 січня 2011 року я звернувся до Управління пенсійного фонду України в __________ районі м.__________ з заявою про перерахунок пенсії відповідно до ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

У зв`язку з тим, що при перерахунку пенсії по стажу і заробітку із застосуванням показника заробітної плати і середньому на одну особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески за 2007 рік (1197,91 грн.) зменшується коефіцієнт заробітку і розмір пенсії в цілому, відповідач з 01.01.2011 року на підставі моєї заяви провів перерахунок пенсії по стажу та заробітку, виходячи з показника середньої заробітної плати працівників в середньому по Україні за 2007 рік.

На моє звернення листом за № 388/Б-09 від 26.01.2011 року Управління пенсійного фонду України в ___________ районі м.__________ повідомило, що до законодавчого врегулювання питання визначення показника заробітної плати (доходу) в середньому на одну особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески,

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: