Головна Зобов’язання. Договори Відповідальність за порушення Позовна заява про стягнення заборгованості за договором поставки

П'ятниця, 22 жовтня 2010, 11:15

До _________ районного суду м.____________, адреса:__________________________________

Позивач: Фірам «Назва», юридична адреса:__________________________________, тел.:____________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:________________________________, тел.:____________________________________

Ціна позову: 32117 гривень 34 копійки

Позовна заява

про стягнення заборгованості за договором поставки

06 червня 2009 року між Фірмою «Назва» та Особою_2 укладено договір поставки, згідно з яким позивач зобов’язався передати у власність відповідача товар у вигляді 13200 чоловічих шкарпеток на суму 23760 гривень, а відповідач зобов’язалася оплатити за отриманий товар протягом 5 днів зо дня його відвантаження. Фірма «Назва» свої зобов’язання виконала і за видатковою накладною №__________ від 06 червня 2009 року передали відповідачеві шкарпетки у обумовленій договором кількості, на обумовлено договором суму, які відповідач прийняла.

В установлений договором строк Особа_2 не здійснила оплату за отриманий товар.

Згідно з п.п. 6.2, 6.3 договору, за порушення строків оплати за товар покупець сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБ України від суми заборгованості, яка діє на період, у якому нараховується пеня, за кожний день прострочення від суми простроченої оплати; якщо термін прострочення проведення розрахунку перевищує 15 календарних днів, відповідач повинна сплатити штраф у розмірі 25% від суми заборгованості. Але свої зобов’язання не виконала і кошти не сплатила.

Ми письмово звернулися до відповідача з вимогою погашення боргу у строк до 07 грудня 2009 року, на яке та не відреагувала, заборгованість не погасила.

Згідно з розрахунком заборгованості, станом на 28 грудня 2009 року розмір пені становить 2417 гривень 34 копійки, штрафу - 5940 гривень, а загальна заборгованість відповідача становить 32117 гривень 34 копійки.    

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: