Головна Зобов’язання. Договори Відповідальність за порушення Позовна заява про стягнення пені за попереднім договором про зобов’язання укласти договір купівлі-продажу нерухомості

Середа, 30 березня 2011, 15:26

До __________ районного суду м._________, адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про стягнення пені за попереднім договором про зобов’язання укласти договір купівлі-продажу нерухомості

10.12.2007 року між мною та відповідачем був укладений попередній договір про зобов’язання укласти договір купівлі-продажу нерухомості. Згідно з умовами вказаного договору Особа_2 зобов’язався у майбутньому у строк не пізніше 20.01.2008 року продати мені, а я зобов’язався купити у нього житловий будинок адреса:_______________. На підтвердження дійсних намірів про наступне укладання договору я передала Особі_2 суму у розмірі 101000 гривень, що є еквівалентом 20000 доларів США. Зазначена сума була грошовим внеском у рахунок наступного договору купівлі-продажу. Згідно п.7 укладеного попереднього договору сторони домовилися про те, що у разі, якщо продавець буде відмовлятися (ухилятися) від укладання договору купівлі-продажу у визначений у п.1 договору термін на вищезазначених умовах, він зобов’язується повернути покупцеві отриманий від нього грошовий внесок, а також сплатити пеню у розмірі 100 відсотків від суми грошового внеску, переданого за попереднім договором. Передача всієї суми (грошового внеску та пені) буде здійснена продавцем не пізніше 3-х діб з моменту отримання вимоги покупця, заявленої у будь-якій формі. Сторони також домовилися про те, що при несвоєчасному поверненні грошового внеску продавець сплачує пеню у розмірі 10 відсотків від суми, що підлягає поверненню, за кожен день прострочення виконання.

Починаючи з 20.01.2008 року Особа_2 ухилявся від укладання договору купівлі – продажу житлового будинку, а 01.02.2008 року відмовився від його укладання.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: