Головна Зобов’язання. Договори Відповідальність за порушення Позовна заява про стягнення боргу за договором позики

Середа, 13 жовтня 2010, 20:32

До _______________ районного суду м.______________________________ адреса:__________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:________________________, тел.:____________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:________________________, тел.:____________________________

Ціна позову: 132469,49 гривень

Позовна заява

про стягнення боргу за договорами позики

«__»______2006 року я уклав із Особою_2 договір позики, згідно з яким передав йому грошові кошти у сумі 25000 гривень з умовою їх повернення до «__»______2006 року. «__»________2006 року знову уклав із Особою_2 договір позики, згідно з яким передав йому грошові кошти у сумі 65475 гривень з умовою їх повернення до «__»________2006 року. На підтвердження укладення зазначених договорів відповідач видав мені відповідні розписки із зазначенням сум та дат, коли він зобов’язується повернути мені гроші.

По закінченню зазначеного строку відповідач борг за обома договорами не повернув. На моє письмове звернення про необхідність повернути кошти не відреагував.

Відповідно до вимог ст. 526 ЦК України, зобов’язання має виконуватися належним чином, відповідно до умов договору. Згідно з вимогами ст. 610 ЦК України порушенням зобов’язання є його невиконання чи виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов’язання (неналежне виконання). Відповідно до вимог ч.1 ст. 625 ЦК України,  боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов’язання.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: