Головна Зобов’язання. Договори Визнання недійсним Позовна заява про визнання недійсним договору (укладений під впливом обману - ст.230 ЦК)

Четвер, 03 березня 2011, 15:37

До __________ районного суду м._________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Державна акціонерна компанія «Назва», юридична адреса:______________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про визнання недійсним договору

22 вересня 2009 року між мною та філією «Назва» Державної акціонерної компанії «Назва», було укладено договір про надання інформаційно-консультаційних послуг за умовами якого, відповідач зобов’язувався надавати мені комплекс інформаційно-консультаційних послуг за переліком, кінцевим результатом якого є придбання у власність об’єкту незавершеного будівництва „__________ дільничної лікарні” під розбирання, розташованого за адресою:_______________.

Я тривалий час займаюся розбиранням об’єктів незавершеного будівництва для отримання будівельних матеріалів на власні потреби. З метою покупки таких об’єктів я збираю інформацію шляхом покупки газет і огляду оголошень у інтернеті, поїздками по регіонам та від знайомих. Отримавши із газети „Наддніпрянська правда” інформацію про реалізацію об’єкту незавершеного будівництва „__________ дільничної лікарні” під розбирання шляхом аукціону, я підготував документи для участі у аукціоні, сплатив гарантійний та реєстраційний внески за реквізитами, надрукованими у газеті та 16.09.2009 р. подав заяву, датовану 08.09.2009 р., про участь у аукціоні. Документи для участі у аукціоні я 16.09.2009 р. надавав особисто керівникові філії Особі_2, яка повідомила мені про дату та час проведення аукціону – 22.09.2009 р., о 10-00 годин. При отриманні пакету документів для участі у аукціоні від мене, керівник філії не узгоджувала зі мною додаткових умов участі у конкурсі, зокрема, необхідності укладення договору про надання інформаційно-консультаційних послуг.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: