Головна Захист прав споживачів Позовні заяви Позовна заява про відшкодування шкоди (вийшла з ладу побутова техніка внаслідок перепаду напруги)

Вівторок, 30 серпня 2011, 18:21

До ____________ районного суду м.________ адреса:_________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: _________ комунальне підприємство «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне управління», юридична адреса:____________, тел.:___________________________________

Позовна заява

про відшкодування майнової шкоди та моральної (немайнової) шкоди, завданої внаслідок порушення прав споживача

28.11.2007 р. внаслідок підвищення напруги в електричній мережі в належній мені квартирі №____, по вул.____________, в м.____________ вийшли з ладу належні мені електроприлади, а саме: телевізор марки «LG Electronics Ins», модель 21 FB25RQ; телефон марки «Panasonic», модель KX-TG 1107, та холодильник марки «Samsung Electronics», модель RL39V13MS. Даний перепад напруги виник по вині відповідача, а оскільки такий відмовляються відшкодовувати мені завдану шкоду на суму 465 грн., то і пред’явлено даний позов до суду.

29.11.07.р. представниками РЕУ було зафіксовано даний факт актом.

Після пошкодження я надала дані прилади на ремонт до КП «Назва» і згідно довідки даного підприємства, яке має законне право на ремонт вказаної побутової електротехніки, відповідно до наданих документів, було встановлено, що прилади вийшли з ладу внаслідок підвищеної напруги в мережі - 380 Вольт, а тому згоріли блоки живлення.

З наданих копій договорів, укладених між РЕМ, РЕУ і мною на 2007 р. на користування електричною енергією для населення, та надання послуг з утримання будинків і споруд, які знаходяться на балансі у РЕУ, та прибудинкових територій РЕУ прийняло на себе ряд зобов’язань, зокрема, надавати послуги по обслуговуванню внутрішньобудинкових електромереж у будинках міста ____________, здійснювати технічне обслуговування внутрішньобудинкових електромереж, утримувати такі у справному стані, забезпечувати сталу передачу електроенергії споживача по внутрішньобудинковим електромережам, та відповідно несе відповідальність за порушення зобов’язань, встановлених договором.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: