Головна Захист прав споживачів Позовні заяви Позовна заява про визнання незаконним відключення від мережі електропостачання, зобов'язання відновити електропостачання та стягнення моральної шкоди

П'ятниця, 27 травня 2011, 22:16

До _______ районного суду м.__________ адреса:______________________________

Поивач: Особа_1, проживаю за адресою:____________________________, тел.:________________________________,

Відповідач: ВАТ «Обленерго», юридична адреса:______________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про визнання незаконним відключення від мережі електропостачання, зобов'язання відновити електропостачання та стягнення моральної шкоди

Мій чоловік Особа_2 працює у ________ МРВ УМВС України в _________ області і на підставі ст. 22 ЗУ «Про міліцію» має право на 50% знижку по оплаті комунальних послуг, в тому числі і послуг з електропостачання.

Оскільки закон передбачає надання пільг членам сім'ї працівника міліції, я як абонент відповідача по користуванню послугами з електропостачання, проводила оплату за використану електроенергію з 2003 року в розмірі 50% вартості використаної електроенергії.

Про наявні у мене пільги повідомляла відповідача.

Незважаючи на це відповідач направив на мою адресу лист-повідомлення, про наявність заборгованості по оплаті за використану електроенергію в період з 28.10.2004 року в сумі 163грн. 25коп., що свідчило про виникнення спору, між мною, як споживачем та відповідачем.

Однак в порушення п.22 Договору про надання послуг з електропостачання, укладеного з ВАТ «Обленерго», не вирішив цей спір в суді, а використавши перевагу свого становища 27 грудня 2006 року о 9 годині 30 хвилин, припинив надання послуг, відключивши моє домоволодіння за адресою:_____________, від електропостачання.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: