Головна Захист прав споживачів Позовні заяви Позовна заява про захист прав споживача, стягнення збитку та відшкодування моральної шкоди за невиконання договору про надання туристичних послуг

П'ятниця, 27 травня 2011, 22:07

До ________ районного суду м.____________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: ТОВ «Назва», юридична адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Ціна позову: 9680,00 гривень

Позовна заява

про захист прав споживача, стягнення збитку та відшкодування моральної шкоди за невиконання договору про надання туристичних послуг

В серпні 2007 року я звернулася до туроператора ТОВ «Назва»,  яка розташована за адресою:______________,  з метою придбання туристичних послуг – з організації проведення туристичного туру (круїзу) на лайнері „Жасмин 4",  який повинен був відбутися в період з 21.09.2007 року по 03.10.2007 року. В офісному приміщенні цієї компанії Особою_2 мені були надані туристичні послуги,  пов'язані з бронюванням туру. 31.08.2007 року я передала відповідачу грошові кошти в якості передоплати в розмірі 6920,00 грн. для бронювання зазначеного туру (круїзу). В підтвердження передачі грошових коштів Особа_2 надала мені додаток до договору про надання туристичних послуг.

07 вересня 2007 року я надала відповідачу залишок грошових коштів в розмірі 260 гривень,  що підтверджується квитанцію до прибуткового касового ордеру.

У зв'язку з тим, що за декілька днів до початку туру представники відповідача зі мною не зв'язувалася,  необхідні документи не передали, я самостійно намагалася звернутися до відповідача за поясненнями,  але відповіді так і не отримала,  оскільки телефонні дзвінки з мого боку ігнорувалися.

За два дні до туру я додзвонилася до відповідача,  та мені було сказано,  що тур не відбудеться. В той самий день я особисто прийшла до офісу відповідача з вимогою негайно повернути сплачені за круїз грошові кошти, але отримала відмову.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: