Головна Захист прав споживачів Позовні заяви Позовна заява про розірвання договору купівлі-продажу, стягнення грошової суми за товар, стягнення моральної шкоди

П'ятниця, 27 травня 2011, 21:34

До ________ районного суду ___________ області адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_____________________________, тел.:_________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:_____________________________, тел:__________________________________

Позовна заява

про  розірвання договору купівлі-продажу, стягнення грошової суми за товар, стягнення моральної шкоди

27 жовтня 2008 року я уклав з відповідачем  договір купівлі-продажу металопластикового вікн а вартістю 1483 грн., і згідно п.4.1 даного договору мною  30 жовтня 2008 року  сплачено відповідачу  1200 грн., що є авансом в розмірі 80 % від ціни договору. Термін виконання робіт згідно договору становив 15 днів. Як у визначені договором строки, так і тривалий час після  закінчення цих строків, відповідач роботу не виконав, сплачену суму 1200 грн. мені не повернув.

Між мною та Особою_2 виникли правовідносини,які регулюються  договором купівлі-продажу. Відповідно до ст.662 ЦК України продавець зобов’язаний передати покупцеві товар, визначений договором купівлі-продажу. Предметом даного договору є металопластикові вікна, товар, який повинен бути створений продавцем. В зазначений в договорі строк, продавець  не поставив  мені металопластикові вікна, чим порушив умови договору та  умови виконання зобов’язань (ст.530 ЦК України).

У разі відмови  продавця передати  проданий товар покупець має право відмовитись від  договору купівлі-продажу.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: