Головна Житлові спори Інші житлові спори Позовна заява про використання залишку житлового чека для приватизації іншої квартири державного житлового фонду

Неділя, 07 листопада 2010, 15:01

До __________ районного суду м.___________ адреса:_________________________________

Позивачі: Особа_1, Особа_2 та Особа_3, зареєстровані та проживаємо за адресою:_______________________________

Відповідачі:

Територіальна громада м.____________ в особі _______ міської ради, адреса:_________________________________, тел.:___________________________________

Виконавчий комітет _________ міської ради, адреса:_________________________________, тел.:___________________________________

Позовна заява

про використання залишку житлового чека для приватизації іншої квартири державного житлового фонду

Згідно наказу №______ від 5 червня 2001 року ВАТ «Укрнафта» мене, Особу_1, було призначено на посаду начальника НГВУ «Названафтогаз» та зобов’язано підприємство надати позачергово впродовж року квартиру за рахунок житлового фонду НГВУ.

11 грудня 2002 року ЗАТ «ПМК-64» передало трьохкімнатну квартиру №__ по вул._____________,__ НГВУ, а 12 грудня 2002 року за договором оренди №________ квартира була передана мені, Особі_1.

Відповідно до рішення №____ від 12 березня 2003 року виконавчого комітету ___________ міської ради було надано згоду на прийняття квартири №__ по вул.__________,___ площею 95,2 кв.м у комунальну власність міста.

4 квітня 2003 року головне управління з питань житлово-комунального обслуговування населення  прийняло вказану квартиру до комунальної власності і зарахувало на баланс ГЖЕД №___. 

Відповідно до протоколів спільного засідання адміністрації та профкому НГВУ «Названафтогаз» №_____ від 22 квітня 2003 року та №____ від 27 травня 2004 року трьохкімнатна квартира №__ по вул._________,__ була надана згідно черги мені, Особі_1, та членам моєї сім’ї – дружині - Особі_2 та дочці – Особі_3. 

30 червня 2004 року між Особою_1 та ГЖЕД №___ був укладений договір найму вказаної квартири, але ордер так і не був отриманий, оскільки даному факту я не надав значення.

В серпні 2010 року було оформлено право власності квартири за територіальною громадою міста _________ та отримане відповідне свідоцтво.  В цей же час я, Особа_1, звернувся до виконкому міської ради за дозволом на приватизацію квартири, в якій я проживає разом з своєю родиною, але мені було відмовлено в цьому з тих підстав, що я та члени моєї сім’ї брали участь у приватизації квартири №___ по вул._____________,___ у м.__________ Львівської області загальною площею 60,2 кв. м. 

Вважаю відмову незаконною, оскільки кожен член сім’ї приватизував у спільну сумісну власність по 15,2 кв.м загальної площі на суму 271,66 грн. житлових чеків при нормі 23,5 кв.м на загальну суму 420 грн. і кожним співвласником не було використано по 8,3 кв. м на суму 148,34 грн. Тим більше, що ми погоджуємося сплатити вартість надлишкової площі.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: