Головна Житлові спори Вселення, визнання права користування Зустрічна позовна заява про визнання права на проживання та користування квартирою

П'ятниця, 27 травня 2011, 21:17

До __________ райсуду м.______________ адреса:______________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_____________________________, тел.:_________________________________

Відповідачі: Особа_2, проживає за адресою:_____________________________, тел.:_________________________________

Особа_3, проживає за адресою:_____________________________, тел.:_________________________________

Зустрічна позовна заява

про визнання права на проживання та користування квартирою

В провадженні _________ райсуду м. ________ знаходиться цивільна справа за позовом Особи_2, Особи_3 до Особи_1, Особи_4, ________ РВ ПМУ ГУ МВС України в _______ області , третя особа - органи опіки і піклування Виконкому _________ райради м. ________ про виселення мене, Особи_1 з малолітнім сином Особою_5 з квартири №__ по вул. ___________, ___ у м. _________ без надання іншого жилого приміщення.

Підставою для звернення до суду , згідно позовної заяви про моє та сина виселення, є порушення наймачем цієї квартири – Особою_4 порядку вселення мене у займану ним квартиру № __ по вул. _________,__ у м. _________, передбаченого ст.65 ЖК України. Як вбачається із позовної заяви, у дану квартиру я поселилася у 2004 році без письмової згоди позивачів, а тому маю бути виселена з сином без надання іншого жилого приміщення.

Вважаю, позовні вимоги позивачів безпідставними виходячи із наступного:

1. У квартиру № __ по вул.______, __ у м. _______, наймачем якої був і залишається Особа_4, я поселилась з його згоди «__» червня 2004 року як дружина. В даній квартирі на час мого вселення ніхто окрім наймача не проживав, Особа_2 разом з дітьми Особою_3 та Особою_6 проживали у квартирі № __ по вул.________, __ у м._____.

2. У червні 2006 року до нас з Особою_4 перейшли на постійне місце проживання його донька Особа_3 , а у липні цього ж року і його син Особа_6.

Причиною їх переходу до нас стало небажання дітей проживати разом із матір’ю , яка створила сімейні відношення з Особою_7, що перебрався на постійне місце проживання у кв. №__ по вул. ________, __ у м. __________ на початку 2006 року та де проживає разом з Особою_2 однією сім’єю до цього часу.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: