Головна Житлові спори Вселення, визнання права користування Позовна заява про визнання права користування жилим приміщенням

П'ятниця, 27 травня 2011, 21:08

До __________ районного суду м._________ адреса:________________________________

Позивачі: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Особа_2, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_3, проживає за адресою:______________________________

Третя особа: Житлово - будівельний кооператив «ЖБК», адреса:_______________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про визнання права користування жилим приміщенням

Особа_3 є моєю, Особи_1, матір'ю, що підтверджується свідоцтвом про моє народження, копія якого додається.

З _______ р. я разом зі своїми батьками вселився в трьохкімнатну квартиру № __ будинку №___ по вул. ________ в м. ________, загальною площею ___ кв.м., яка знаходиться в будинку Житлово -будівельного кооперативу «ЖБК» та був там зареєстрований. Спочатку власником цієї квартири був мій батько Особа_4, який «__»_____ р. за договором дарування, посвідченим державним нотаріусом 4-ї _________ державної нотаріальної контори подарував цю квартиру моїй матері Особі_3. З цього часу остання є власником вищезазначеної квартири, документи, що підтверджують це знаходяться в цивільній справі № _________.

В зазначеній квартирі я проживаю з моменту мого вселення батьками і по цей час і зазначена квартира є моїм єдиним постійним місцем проживання.

«__»_____ р. я зареєстрував шлюб з Особою_2, що підтверджується свідоцтвом про шлюб, копію якого додається.

Після реєстрації шлюбу, за пропозицією та з дозволу своєї матері Особи_3, в квартиру № __, будинку №__ по вулиці ______ в м. ______, була вселена моя дружина Особа_2. З цього часу вищезазначена квартира є єдиним постійним місцем проживання моєї дружини Особи_2.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: