Головна Житлові спори Вселення, визнання права користування Позовна заява про усунення перешкод в користуванні житловим будинком шляхом вселення

П'ятниця, 25 березня 2011, 10:20

До ___________ районного суду м.________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:______________________________, засоби зв’язку невідомі

Позовна заява

про усунення перешкод в користуванні житловим будинком шляхом вселення

Я є власником житлового будинку адреса:_____________ на правах приватної власності, що підтверджується технічним паспортом, свідоцтвом про право власності, виданого 14.12.1999 року на підставі розпорядження голови ____________ райдержадміністрації від 06.12.1999 року, прописаний за вказаною адресою з 14.12.1999 року, що підтверджується штампом в паспорті та домовою книгою, але тривалий час проживаю окремо в іншому місці.

Із відповідачем Особою_2 я перебував в зареєстрованому шлюбі з18 січня 1991 року, який було розірвано 22.06.2004 року відділом реєстрації актів цивільного стану ___________ районного управління юстиції ___________ області, про що в книзі реєстрації актів про розірвання шлюбу зроблено запис за № 24, згідно свідоцтва про розірвання шлюбу серії ___№__________. Під час шлюбу нами був збудований житловий будинок адреса, в якому після розірвання шлюбу залишилась проживати відповідачка.

21 грудня 2010 року я приїхав за вказаною адресою та звернувся до відповідачки з проханням надати ключі та доступ до користування моїм житловим будинком, на що отримав категоричну відмову. Потім я звернувся до _________ РВ ГУМВС України в _________ області із заявою про усунення перешкод в користуванні житловим будинком.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: