Головна Відшкодування шкоди, збитків Позовні заяви Позовна заява про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної дорожньо-транспортною пригодою

П'ятниця, 15 липня 2011, 16:01

До _________ районного суду м.____________ адреса:__________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:________________________________, тел.:____________________________________

Відповідач: ВАТ «Назва», юридична адреса:__________________________________, тел.:____________________________________

Третя особа: Особа_2, зареєстрований за адресою:________________________________, засоби зв’язку невідомі

Ціна позову:

Позовна заява

про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної дорожньо-транспортною пригодою

Я, Особа_1, є власником автомобіля ВАЗ – 2114, державний номер ___________.

21 травня 2010 року, Особа_2, який перебуває в трудових відносинах з відповідачем, близько 10 год. 10 хв. на 21 км. а/д «Гола Пристань-Цюрупинськ», керуючи транспортним засобом марки «ГАЗ-5312» державний номер _________ перед початком обгону не переконався, що я, який рухався за ним, почав обгін, чим створивши мені перешкоду, здійснив зіткнення, що призвело до механічних пошкоджень транспортних засобів.

Постановою Дніпровського районного суду м.___________ від 16 червня 2010 року Особу_2 було визнано винним у вчиненні ДТП.

Згідно висновку №1365 автотоварознавчого дослідження по встановленню вартості матеріального збитку, що було спричинено власнику транспортного засобу «ВАЗ-2114» внаслідок ДТП, сума спричиненої матеріальної шкоди становить 8718,01 грн.

В зв’язку з тим, що цивільно-правова відповідальність ВАТ «Назва» була застрахована в АТ «Назва», то на мій особистий рахунок була перерахована сума в розмірі 4430,22 грн. в якості часткового відшкодування відновлювального ремонту автомобіля.

Також, мною оплачувалася експертиза у розмірі 1300 грн., вартість бампера – 2100 грн., втрата товарного виду –1701,02 грн., виклик експерта 48 грн., витрати на паливо мастильні матеріали – 699,71 грн., франшиза – 500 грн., судові витрати –1000 грн. Всього мені спричинено матеріальної шкоди на суму

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: