Головна Відшкодування шкоди, збитків Позовні заяви Позовна заява про відшкодування моральної шкоди

Субота, 30 жовтня 2010, 21:47

До ________ районного суду м._____________, адреса:__________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:________________________________, тел.:____________________________________

Відповідач: _______ міське управління Головного  управління Міністерства внутрішніх справ України в _________ області, адреса:___________________________________, тел.:______________________________________

Треті особи: Особа_2, начальник __________ міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у ___________ області, зареєстрований за адресою:__________________________________, тел.:______________________________________

Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в ___________ області, адреса:____________________________________, тел.:______________________________________

Ціна позову: 100000 гривень

Позовна заява

про відшкодування моральної шкоди

Наказом УВС _________ облвиконкому №____ від 21 грудня 1981 року мене зараховано на службу до органів Міністерства внутрішніх справ України. З 1981 року до 2007 року я проходив службу в органах внутрішніх справ на різних посадах.

Наказом № ____ від 21 червня 2005 року призначений на посаду першого заступника начальника ___________ міського управління – начальника кримінальної міліції _МУ УМВС України в _____________ області.

14 лютого 2007 року я звернувся з рапортом до начальника _МУ УМВС України в ________ області Особи_3 про надання відпустки за 2007 рік в кількості 45 діб та невикористану відпустку за 2006 рік в кількості 30 діб. Згідно з наказом _МУ ГУМВС України у ________ області по особовому складу №____ від 14 лютого 2007 року відпустку мені надано. Перебуваючи у цій відпустці я тяжко захворів, перебував на стаціонарному лікуванні з 15 лютого 2007 року по 16 березня 2007 року, що підтверджується листком непрацездатності №_________.

31 липня мені стало відомо, що наказом по особовому №____ від 05 березня 2007 року в.о. начальника _МУ УМВС України у ________ області Особою_2 мене відкликано з відпустки за 2007 рік.

23 серпня 2007 року я звернувся до суду із позовною заявою до _МУ УМВС України у __________ області про скасування наказу в частині відкликання мене з чергової тарифної відпустки.

Постановою __________ районного суду м._________ від 01 жовтня 2007 року, яку залишеною без змін ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 27 березня 2008 року, мої позовні вимоги задоволені повністю: визнано дії в.о. начальника _МУ УМВС в ___________ області Особи_2 незаконними і його наказ №____ від 05 березня 2007 року в частині відкликання мене із чергової тарифної відпустки за 2007 рік скасовано.

У зв’язку із переліченими неправомірними діями зі сторони відповідача я зазнав значної моральної шкоди, яка виразилася в емоційних та душевних стражданнях та хвилюваннях. Відкликавши мене з відпустки, в той час як я тяжко хворів і перебував на лікарняному, відповідач змусив мене переживати і морально страждати. Внаслідок протиправної поведінки відповідача я на деякий час був позбавлений можливості реалізувати свої уподобання та бажання, як звичайна людина, яка вела досить енергійний спосіб життя, що викликало у мене моральні страждання. У зв’язку з цією ситуацією, я відчув себе ошуканим, що негативно позначилося на моєму психічному стані, змусило мене сильно нервувати і переживати. Крім цього, протиправні дії відповідача спричинили порушення мого звичного життєвого укладу, тому що у мене з’явилася необхідність відстоювати свої права у судовому порядку, витрачати на це багато свого часу. Відшкодування заподіяної мені моральної шкоди визначаю у сумі 10000 гривень. Ця сума обумовлена глибиною моїх душевних страждань, значним погіршенням внаслідок цих страждань стану мого здоров’я та необхідністю захищати свої права у судовому порядку. Я був змушений прикладати додаткових зусиль для організації та налагодження звичайного режиму життя. Факт заподіяння мені моральної шкоди підтверджується довідкою з ___________ обласної клінічної лікарні ім.________, листком непрацездатності №__________, та випискою з медичної картки.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: