Головна Відшкодування шкоди, збитків Позовні заяви Позовна заява про стягнення суми франшизи та моральної шкоди, заподіяних в результаті ДТП

П'ятниця, 18 лютого 2011, 00:04

До __________ районного суду м.________ адреса:_______________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрований та проживаю за адресою:__________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_2, зареєстрований та проживає за адресою:___________________, тел:.__________________________________

Третя особа: Відкрите акціонерне товариство «Назва страхової компанії» в особі _____________ філії, юридична адреса:_______________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про стягнення суми франшизи та моральної шкоди, заподіяних в результаті ДТП

Постановою судді __________ районного суду м._________ від 8 грудня 2009 року відповідача Особу_2 було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 грн. Згідно з вказаною постановою 3 листопада 2009 року, приблизно о 18 годині 30 хвилин, в м. ________ по вул. _________ Особа_2, керуючи автомобілем "ВАЗ-21099", держномер __________, не вибрав безпечної швидкості, не врахував дорожньої обстановки, внаслідок чого сталося зіткнення з автомобілем "БМВ", держномер __________, під моїм керуванням. Мені як власнику зазначеного атвомобіля «БМВ», внаслідок вчинення ДТП, Особа_2 завдав матеріальної та моральної шкоди.

Цивільно-правова відповідальність Особи_2 була застрахована полісом __________ обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів ВАТ "Назва страхової компанії", що підтверджується копією вказаного полісу. Відповідно до даного полісу франшиза, на яку зменшується страхове відшкодування, становить 510 грн.

Добровільно відповідач суму франшизи не відшкодовує, тому я змушений звернутись до суду.

Відповідно до ч.1 ст.1188 ЦК України шкода, завдана внаслідок взаємодії кількох джерел підвищеної небезпеки, відшкодовується на загальних підставах, а саме: шкода, завдана одній особі з вини іншої особи, відшкодовується винною особою.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: