Головна Відшкодування шкоди, збитків Позовні заяви Позовна заява про відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої ушкодженням здоров’я (внаслідок падіння на тротуарі не розчищеному від снігу та льоду)

Субота, 22 січня 2011, 16:39

До _________ районного суду м.___________ адреса:_________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрований та проживаю за адресою:_______________________________, тел.___________________________________,

Відповідач: комунальне підприємство по утриманню та експлуатації житлового фонду “Назва”, адреса:_______________________________, тел.:__________________________________

Третя особа: інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста __________________, адреса:_______________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої ушкодженням здоров’я

01.02.2010 р. близько 18:20 год., проходячи тротуаром повз будинку 6 на вул._____________ в м.___________, я підсковзнувся і впав. Це відбулось тому, що тротуар не був розчищений від снігу та льоду, не був оброблений протиожеледними сумішами.

З місця падіння я був госпіталізований та лікарями був встановлений діагноз базоцервікальний перелом правої стегнової кістки зі зміщенням уламків.

09.02.2010р. мені була зроблена операція із вживленням в стегно імплантанту та фіксацією кісток. До 22.02.2010р. я знаходився на стаціонарному лікуванні, а з 23.02.2010р. до 22.05.2010р. знаходився на амбулаторному лікуванні.

Спричинення мені травми пов’язано із неналежним виконанням відповідачами своїх обов’язків із забезпечення належного прибирання снігу на прилеглій до будинку 6 по вул.___________ в м._________ території. Комунальне підприємство по утриманню та експлуатації житлового фонду “_____________” є обслуговуючою організацією будинку 6 по вул.______________ в м._____________ і саме ця організація повинна була прибирати належним чином прилеглу теріторію в зимовий період. Оскільки цього не здійснювалось, це призвело до травмування мене та спричинення матеріальної та моральної шкоди.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: