Головна Відшкодування шкоди, збитків Позовні заяви Позовна заява про відшкодування матеріальної, моральної шкоди завданої залиттям квартири та втраченого прибутку

Субота, 22 січня 2011, 15:27

До ___________ районного суду м._________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрована та проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: ТОВ «Назва», юридична адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Третя особа: ЗАТ «Назва», юридична адреса:_______________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про відшкодування матеріальної, моральної шкоди та втраченого прибутку

21.12.2009р. відбулась аварія у системі холодного водопостачання в квартирі адреса:___________, яка розташована над моєю квартирою, яка сталася внаслідок розриву кулькового запірного крану на стояку холодного водопостачання. Внаслідок витікання води відбулось залиття моєї квартири. В результаті залиття було пошкоджено стінки коробу підсобного приміщення, дві внутрішні двері, стеля, стіни, паркет та дві внутрішні двері в спальні, у ванній кімнаті була деформована нижня частина двері, паркетний пол у гардеробній. Дані обставини підтверджуються актами від 22.12.2009р. та 30.12.2009р., складеними працівниками ТОВ “Назва”, ЖЕУ-8, в яких зазначено, що залиття моєї квартири сталося з причини розриву кулькового запірного крану на стояку холодного водопостачання в квартирі адреса:_____________. Відповідач як експлуатуюча організація будинку в добровільному порядку не бажає відшкодувати спричинену мені шкоду, тому я змушена звертатися до суду.

Відповідно до ст.1166 ЦК України шкода, завдана майну фізичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

Шкоду мені повинен відшкодувати відповідач ТОВ “Назва”, виходячи з наступного. Право власності на квартиру адреса:______________, в якій сталася аварія та відбувся розрив кулькового запірного крану на стояку холодного водопостачання, внаслідок якого була пошкоджена моя квартира, до цього часу не оформлено та вона не передана в користування будь-якому власнику.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: