Головна Аналітика Меблі для офісу - головний крок до процвітання бізнесу

Четвер, 06 грудня 2018, 13:35

Офісні меблі повинні просто збиратися і розбиратися, тому не забудьте отримати детальну інструкцію. Пам'ятайте, що якщо вам доведеться переїхати в інший кабінет, то ви завжди зможете купити офісні меблі на www.amarant.co.ua. Після чергового збирання меблі повинні виглядати як новенькі. Зверніть увагу, якою фурнітурою оснащується обрана колекція. Якщо у вас є можливість перед покупкою подивитися на меблі "вживу", переконайтеся, що в місцях кріплень полиць і дверей немає сколів і тирси, а матеріал покриття не відшарувався.

Термін служби меблів безпосередньо залежить від матеріалу конструкції і його покриття. На сьогодні кращий варіант - це ДСП. Цей матеріал дозволяє зробити рівну поверхню, розкроюється, ріжеться і забарвлюється легше, ніж інші, особливо натуральні матеріали. Найкраще для офісних потреб зарекомендувало себе облицювання з меламіну - спеціального полімерного покриття. Воно характеризується високою зносостійкістю, гарною стійкістю до стирання, але погано імітує натуральні покриття. Краще з цим справляється покриття зі шпону.
Шпон легко піддається фарбуванню, але стрімко стирається, легко дряпається і погано поводиться при перепадах температур. Якщо в якості облицювання ви вибираєте натуральний шпон - будьте готові до того, що за ним потрібен ретельний догляд - такий матеріал дуже примхливий і не стійкий до вологи. Меблі, облицьовані натуральними матеріалами, підійдуть для кабінетів керівників вищої ланки – вони мають солідний вигляд і відмінно підкреслюють високий статус . Якщо у вашому кабінеті буває небагато відвідувачів, і вам принципова імітація натурального дерева, вибирайте облицювання зі шпону. Ну а якщо в кабінеті панує незмінно пожвавлення, співробітники нерідко змінюють робочі місця - хорошим вибором буде покриття з меламіну.

Отже, ви переглянули величезну кількість каталогів, достеменно дослідили сайт і вибрали кілька варіантів. Зараз залишилося домовитися про вартість. Ретельно з'ясуйте, які знижки надає торговець, чи готовий він доставити вам меблі безкоштовно і чи надає послуги зі складання меблів. Обов'язково уточніть, як багато колекцій офісних меблів в реальний момент знаходяться на складі і як довго вам доведеться чекати замовлення. Може бути, вам доведеться відмовитися від нього, якщо з'ясується, що очікувати меблі доведеться декілька місяців - ваші співробітники не будуть працювати, сидячи на підлозі. Величезною підмогою буде, якщо меблева компанія надасть власного дизайнера, який не тільки детально розповість про колекцію, а й найоптимальнішим чином впише її в ваше приміщення. Правильно підібрані меблі забезпечать високу зручність і комфорт і ваших службовців, і ваших клієнтів, а також підтвердять, що ви думаєте і дбаєте про них.