Головна Аналітика Меблі: класифікація і конструктивні особливості

Неділя, 12 листопада 2017, 04:59

Меблі: класифікація і конструктивні особливості


класичні меблі для вітальні це такі предмети інтер'єру - неминуче супровід людства протягом епох. Однак сучасний асортимент - це незліченна нагромадження різноманітних меблів, яке потребує впорядкування і класифікації. Інакше пошук предмета інтер'єру може зайняти тривалий час і стати причиною невідповідності предмета інтер'єру обстановці. Залежно від призначення приміщень, весь модельний ряд розділений на кілька видів.

Для вашоі  спальні предмети інтер'єру представлені пуфиками, ліжками, трюмо, для вітальні частіше запропоновані кутові дивани, кушетки, журнальні столики і крісла. Кухонний гарнітур - ідеальне рішення кухні-студії, а для дитячої можна купити меблі у вигляді колекції предметів, в тому числі письмових столів, стелажів, ліжок. Офісні меблі - це стільці для відвідувачів, стійки ресепшн, тумби, крісла, комп'ютерні столи. Основна класифікація за сферою застосування зосереджена на групах: окремі предмети, офісні, дитячі, побутова, спеціальна.

Меблі, як і інші предмети середовища, в якому живе людина, задовольняють ті чи інші його потреби. Меблі відіграють велику роль і в задоволенні духовних потреб людини. Вони – суттєвий елемент житлового інтер’єру, багато в чому визначаючий обличчя приміщення і навіть форму кімнати.

Вибір матеріалу в основному залежить від призначення приміщень. Для дитячої краще натуральне дерево, екологічно чисті наповнювачі, а для ванни, басейну або кухні більш привабливим буде вологостійкість матеріалів, легкий догляд і стійкість до забруднення. Для кухні в пріоритеті застосування комбінованих матеріалів і наприклад високоміцного пластика, що забезпечить предметів інтер'єру дуже високі експлуатаційні характеристики.

Важливим параметром при виборі меблі є конструктивні особливості. Найпопулярнішим рішенням виробників є вбудована меблі, яка дозволить заощадити простір. Для творчих натур краще підходять трансформовані меблі, а основна класифікація доповнена поділом на мобільний, корпусні, розбірну, вбудовану, м'яку.